TePe Szczoteczki do zębów

Przyjazne dla użytkownika szczoteczki TePe są opracowane w celu skutecznego i delikatnego usuwania płytki nazębnej. Różnorodność główek i włosia szczoteczek oraz wygodny uchwyt zaprojektowano do utrzymania codziennej higieny jamy ustnej u dzieci i dorosłych

TePe Supreme

Dwustopniowe włókna ułatwiają dostęp. Dłuższe włókna oczyszczają przestrzenie międzyzębowe i czyszczą wzdłuż linii dziąseł, natomiast krótsze włókna skutecznie czyszczą pozostałe powierzchnie zęba.

supreme_anim

Twardość włókien Ilość włókien
x-soft 2400

TePe Select

Ta najwyższej jakości szczoteczka ze stożkową główką i ergonomiczną rękojeścią dla każdego. Ekstra miękka, miękka lub średnia.

Twardość włókien Ilość włókien
x-soft 2500
soft 1700
medium 1400

TePe Select Compact

Zalecana dla dzieci, ale również dla dorosłych, którzy wolą mniejszą główke. Odpowiednia dla osób wrażliwych na odruch wymiotny. Uchwyt dostosowany zarówno do dzieci, jak i dorosłych. Ekstra miękka, miękka lub średnia.

Twardość włókien Ilość włókien
x-soft 2760
soft 1700
medium 1400

TePe Mini

TePe Mini jest odpowiednia od pojawienia się pierwszego zęba, aż do 3-4 roku życia. Rączka zapewnia stabilny uchwyt dla dorosłego myjącego zęby dziecka, ale równie dobrze pasuje do małej dłoni dziecka. Ekstra miękka lub miękka.

Twardość włókien Ilość włókien
x-soft 1760
soft 1320

Szczoteczki TePe

Nasze szczoteczki dostępne są w różnych rozmiarach, a główki szczoteczek w kształcie stożka zapewniają optymalny dostęp. Wszystkie szczoteczki posiadają delikatne włókna i ergonomiczny uchwyt, który wykonany jest z ekologicznego polipropylenu.

supreme_anim_2

TePe Nova

Ta szczoteczka ma specjalną końcówkę dla zwiększenia dostępu w trudno dostępnych miejscach, zwłaszcza w okolicach tylnych zębów. Ergonomiczny, antypoślizgowy uchwyt i stożkowa główka szczotki. Różowy: ekstra miękka. Żółty: miękka. Niebieski: średnia.

Twardość włókien Ilość włókien
x-soft (Różowy) 2660
soft (Żółty) 1900
medium (Niebieski) 1450

tepe_nova_img

77,2% wszystkich zakupionych w aptekach w Szwecji szczoteczek do zębów to szczoteczki TePe.

Nielsen, pharmacies, MAT TY (zubní kartáčky), 2012–12–30.

TePe Classic

Ta szczoteczka ma prostokątną główkę szczoteczki i taki sam przyjazny dla użytkownika uchwyt, jak w TePe Select. Zalecana jest dla osób dorosłych, którzy wolą nieco większą główkę szczoteczki. Ekstra miękka, miękka lub średnia.

Akcesoria do szczoteczek

Osłona na główkę szczoteczki pasuje do większości naszych szczoteczek tradycyjnych i szczoteczek specjalnych.

TePe Graphic

Szczoteczki TePe Select są także dostępne z kolorowymi ilustracjami. Dostępne w wersji miękkiej.

TePe Zoo

Szczoteczki TePe Select są także dostępne z kolorowymi ilustracjami. Dostępne w wersji miękkiej.

TePe Mini

Szczoteczki TePe Mini dostępne są z uroczymi nadrukami stworzonymi przez Swedish Isa Form. Zalecane od pojawienia się pierwszego zęba. Dostępne w wersji ekstra miękkiej.